sektor/21/tad/Bodrumda Satilik Emlak Satilik Ev daire villa ve arsalarhtml

       ID        Konut Adı        Güncelleme

129 EUR

Günlük

Kod : 909 Bodrum
1 Salon - 3 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Bodrumda kiralık özel havuzlu villa

Bodrumda bulunan kiralık özel havuzlu villa 'mız, Bodrum'a özgü taş mimari olarak tasarlanmıştır. Oldukça şık ve modern eşyalandırılmış kiralık villa 'mız, 3 yatak odası, salon, mutfak ve 2 banyodan oluşmaktadır. Özel havuzlu olmasının yanı sıra müstakil bahçeye de sahip olan villamız, 8 kişiliktir. 
Daha fazla bilgi

200 EUR

Günlük

Kod : 905 Torba
1 Salon - 5 Y. Odası - 4 Banyo - 0 WC

Bodrumda kiralık özel havuzlu villalar

Bodrumun en nezih koylarından Torbada yer özel havuzlu villalar 'ımız, yaz sezonu için sıfır eşyalarla dizayn edilmiştir. Özel havuzlu olmasının yanında müstakil bahçesi de bulunan kiralık villalar 'ımız, 5 yatak odasından oluşmaktadır. Manzaralı olan havuzlu villalar sahile yürüyüş mesafesindedir. 
Daha fazla bilgi

85 EUR

Günlük

Kod : E3
1 Salon - 2 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Gümbette Havuzlu Haftalık Kiralık Daire

Bodrumun en hareketli beldesi Gümbetteki haftalık kiralık dairemiz 2 odalı ,2 banyolu ve toplam 4 kişiliktir. Denize yakın olan kiralık dairemiz oldukça modern ve şık eşyalandırılmıştır. Muhteşem deniz manzaralı haftalık kiralık dairemiz ortak yüzme havuzuna sahiptir. 
Daha fazla bilgi

125 EUR

Günlük

Kod : 307 Yalıkavak
1 Salon - 3 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Yalıkavakta kiralık havuzlu villa

Bodrum Yalıkavakta bulunan bu kiralık havuzlu villa, ortak bahçe ve ortak havuzludur. Bahçe ve havuzu 3 ev ile paylaşan havuzlu kiralık villa yalıkavak sahile yaklaşık 1 km (araç ile yaklaşık 5 dakika) mesafededir. Yalıkavak merkeze 2 km olan havuzlu kiralık villamız 6 kişiliktir. 
Daha fazla bilgi

300 TL

Günlük

Kod : 702 Gümbet
1 Salon - 2 Y. Odası - 1 Banyo - 0 WC

Gümbette 2 odalı kiralık yazlık ev

Bodrumun Gümbet beldesi ile Bitez beldesi arasında site içerisinde yer alan 2 odalı kiralık yazlık ev , 4 kişiliktir. Şık ve modern tarzda eşyalandırılan 2 odalı yazlık ev , 24 saat güvenlikli site içerisinde yer almaktadır. Denize yakın kiralık yazlık ev muhteşem deniz manzarasına sahiptir. 
Daha fazla bilgi

572 EUR

Günlük

Kod : 918 Yalıkavak
2 Salon - 4 Y. Odası - 4 Banyo - 0 WC

Yalıkavakta kiralık özel havuzlu villa

Yalıkavakta kiralık olan özel havuzlu villa 'mızın, etrafı kapalı olup havuzu dışarıdan görünmemektedir. 680 m2 kapalı alana sahip tripleks kiralık villa , özel havuzlu ve geniş bahçeli olması nedeniyle tesettürlü ve kalabalık aileler için oldukça uygundur. Özel havuzlu kiralık villa 8 kişiliktir. 
Daha fazla bilgi

265 EUR

Günlük

Kod : 919 Yalıkavak
1 Salon - 3 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Villa

Bodrum Yalıkavakta yer alan özel havuzlu villa 'mız, geniş bir bahçe ve özel havuzu ile size unutulmaz bir tatilin anahtarını sunuyor. 3 yatak odası, 2 banyo, salon ve mutfaktan oluşan havuzlu villa 'mız Yalıkavak merkeze yürüme mesafesindedir. 6 kişilik olan özel havuzlu villa 'mız dublekstir. 
Daha fazla bilgi

170 EUR

Günlük

Kod : 906 Turgutreis
1 Salon - 4 Y. Odası - 5 Banyo - 0 WC

Kadıkalesinde özel havuzlu kiralık villa

Bodrumda Turgutreis ile Gümüşlük arasında bulunan Kadıkalesinde yer alan özel havuzlu kiralık villa 'mız, oldukça şık ve modern konseptte eşyalandırılmış olup, 4 yatak odasından oluşmaktadır. Minimum aylık kiralık olan özel havuzlu villa 'mız, aile tatilleri için oldukça uygundur. 
Daha fazla bilgi

130 EUR

Günlük

Kod : 910 Gümbet
1 Salon - 3 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Gümbette Özel Havuzlu Kiralık Yazlık

Bodrumun en hareketli bölgesi olan Gümbette yer alan kiralık yazlık villamız özel havuzludur. Deniz manzaralı olan yazlık özel havuzlu villamızın ayrıca bahçesi de bulunmaktadır. 3 yatak odasında oluşan kiralık havuzlu yazlık, modern konseptte eşyalandırılmıştır. Toplam 6 kişiliktir. 
Daha fazla bilgi

170 EUR

Günlük

Kod : 911 Yalıkavak
2 Salon - 4 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Yalıkavakta özel havuzlu kiralık villa

Bodrum Yalıkavakta yer alan kiralık villa özel havuzlu ve müstakil bahçelidir. Plaja yaklaşık 100 metre mesafede bulunan kiralık özel havuzlu villa 'mız, 4 yatak odası, 2 banyo, 2 salon ve 2 mutfaktan oluşmaktadır. Özel havuzlu kiralık villa 'mız kalabalık aileler için oldukça uygun bir seçimdir. 
Daha fazla bilgi

705 EUR

Günlük

Kod : 915 Bodrum
1 Salon - 5 Y. Odası - 4 Banyo - 0 WC

Bodrumda denize sıfır özel havuzlu villa

Bodrumda Tuzla bölgesinde yer alan denize sıfır özel havuzlu villa 'mız, müstakil geniş bir bahçe içerisinde yer almaktadır. Özel iskelesi bulunan havuzlu villa 'mız, kalabalık aileler için doğru bir tercihtir. Toplam 5 yatak odalı denize sıfır villa 'mız 10 kişiliktir. 
Daha fazla bilgi

300,000 EUR

Satılık

Kod : SAT 1
1 Salon - 3 Y. Odası - 2 Banyo - 0 WC

Bodrumda Satılık Özel Havuzlu Lüks Villa

Bodrumda Konacık beldesinde yer alan 4 tane dubleks özel havuzlu villa, 1 tane tek katlı özel havuzlu villa nın bulunduğu proje içerisinde yer alan özel havuzlu , müstakil bahçeli , konumuna göre deniz manzaralı ve doğa manzaralı, 3 yatak odalı, 3 banyolu satılık özel havuzlu lüks villa lar. 
Daha fazla bilgi